Wyszukiwarka
Darmowa dostawa!

Poczta Polska - Kurier 48 - InPost
Dla zamówień od 230 zł.

PRACA W SANBIOS

POSZUKUJEMY:

Szukamy przedstawiciela z terenu woj.Pomorskiego

Regionalny przedstawiciel handlowy na teren województw: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Zakres obowiązków: realizowanie planów sprzedażowych samodzielnie praca na powierzonym terenie, fachowe doradztwo produktowe, aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów, wprowadzanie nowych produktów na rynek, dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku Polskim, codzienne raportowanie wyników.

Oczekiwania wobec kandydatów: mile widziane wykształcenie wyższe, doświadczenie w sprzedaży, gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju, predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat. B. + doświadczenie , obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy: umowa o pracę, pracę w stabilnej firmie nastawionej na najwyższą jakość.

Cv prosimy kierować na adres e-mailowy : sanbios.2005( )o2.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Aplikacje w postaci CV  wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook