Oczyszczanie organizmu

Żyjemy w coraz bardziej zatrutym środowisku.

Spaliny, mięso "szprycowane" hormonami i antybiotykami, żywność GMO (oficjalnie dopuszczona do obrotu przez polski parlament), konserwanty i inne substancje chemiczne stosowane w przemyśle spożywczym.

Jeśli do tego dodać stres, nieregularne odżywianie, fast-food-y, brak ruchu i wszędzie otaczające nas sól i cukier to chyba nie trzeba dobitniej udowadniać, że warto przynajmniej 2 razy do roku stosować kurację oczyszczającą.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka preparatów, dzięki którym możemy oczyścić organizm tanio i łatwo.

Szczególnie polecamy  Ziołowe oczyszczanie DETOX.

Zawiera on w swym składzie kilkanaście składników roślinnych o kompleksowym działaniu oczyszczającym. Szczegóły kuracji znajdziecie Państwo wchodząć w powyższy link - nazwę.

Kolejnym produktem jest Czystek Plus cynk i acerola produkt ten działa dwukierunkowo:
- wspomaga oczyszczanie organizmu
- wzmacnia odporność


Polecamy również Algi które działają oczyszczająco, odtruwająco i dodatkowo mocno odrżywczo ze względu na bogactwo mineraów i witamin.

Sugerujemy podczas procesu oczyszczania (i nie tylko) stosować Acerolę, która zwalcza wolne rodniki i jednocześnie uzupełnia poziom witaminy C w naszym organizmie.

Szczegółowy opis znajdziecie Państwo w prezentacji i reklamie preparatów.

  • ziolowe_oczyszczanie_detox.jpg

    Ziołowe Oczyszczanie DETOX

    Preparat wspomagający oczyszczanie wątroby, krwi, nerek i całego organizmu. Ułatwia trawienie tłuszczów i eliminację gazów. Ma działanie rozkurczowe, pobudzające przemianę materii, wzmaga perystaltykę jelit. Zawiera: skrzyp polny, fiołek trójbarwny, mniszek, pokrzywę, tymianek, koniczynę czerwoną, morszczyn, szałwię, zieloną herbatę i błonnik z akacji.

    Cena:18.00»16.00PLN
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook