Wypadanie włosów

Informacje ogólne

KRUCHE, ŁAMLIWE, SŁABE PAZNOKCIE / WYPADAJĄCE WŁOSY

Nadmierne wypadanie włosów okresowo może dotyczyć każdego z nas.
Powodów jest sporo. Czasami są to sprawy chorobowe, często sezonowe, a duża ilość przypadków dotyczy dziedzicznego łysienia.

Kruchość i łamliwość włosów a także paznokci, świadczyć może o niedostatku witamin i minerałów spożywanych w pokarmach.

Podstawą dbałości o włosy, paznokcie i skórę jest dostarczanie specyficznych, odpowiednio dobranych składników pokarmowych czyli suplementacja.

Dodatkowo zachęcamy do stosowania dobrych szamponów i odżywek celem miejscowego odżywienia cebulek włosowych oraz nadania włosom puszystości i blasku.

 

W swoim asortymencie firma SANBIOS posiada flagowy i wielokrotnie nagradzany suplement diety PILONYX , o którym szerzej piszemy w części poświęconej prezentacji i reklamie tego produktu. Pilonyx polecany jest na kruche, łamliwe paznokcie, wypadające włosy i do ogólnej poprawy stanu skóry.

W skład Pilonyxu wchodzą skrzyp, morszczyn, bambus, krzem, pokrzywa i lucerna. Oprócz wzmacniania i regeneracji włosów, skóry i paznokci, Pilonyx również wspiera regenerację naczyń krwionośnych, stawów i kości.

 

 W przypadkach niedoboru krzemu polecamy suplementację sproszkowanym, doskonale przyswajalnym krzemem firmy SANBIOS z organicznych okrzemków. Proszek jest bezwonny i nie ma smaku. Łatwo rozpuszcza się w napojach lub koktajlach. Jedna łyżeczka dziennie pozytywnie wpływa na stan kości, włosów, paznokci, skóry, stawów i naczyń krwionośnych.

 

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w prezentacjach i reklamie odpowiednich preparatów.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook