Wypadanie włosów

Informacje ogólne

KRUCHE, ŁAMLIWE, SŁABE PAZNOKCIE / WYPADAJĄCE WŁOSY

Nadmierne wypadanie włosów okresowo może dotyczyć każdego z nas.
Powodów jest sporo. Czasami są to sprawy chorobowe, często sezonowe, a duża ilość przypadków dotyczy dziedzicznego łysienia.

Kruchość i łamliwość włosów a także paznokci, świadczyć może o niedostatku witamin i minerałów spożywanych w pokarmach.

Podstawą dbałości o włosy, paznokcie i skórę jest dostarczanie specyficznych, odpowiednio dobranych składników pokarmowych czyli suplementacja.

Dodatkowo zachęcamy do stosowania dobrych szamponów i odżywek celem miejscowego odżywienia cebulek włosowych oraz nadania włosom puszystości i blasku.

NOTA PRAWNA
FIRMA SANBIOS TO PRODUCENT PREPARATÓW ZIOŁOWYCH I KOSMETYKÓW. NIE LECZYMY I NIE UDZIELAMY PORAD MEDYCZNYCH. INFORMACJE ZAWARTE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ NIE SĄ PORADAMI MEDYCZNYMI. W RAZIE PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH NALEŻY SKONSULTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACEUTĄ. NIE WOLNO OPIERAĆ SIĘ JEDYNIE NA SUPLEMENTACH I ODRZUCAĆ KLASYCZNE LEKI ZALECANE PRZEZ LEKARZY.

Informujemy, że posiadamy w swoim asortymencie suplement diety PILONYX , o którym szerzej piszemy w części poświęconej prezentacji i reklamie tego produktu.

  • pilonyx-pudelko2.jpg

    Pilonyx -włosy, skóra, paznokcie

    Tabletki na kruche, łamliwe paznokcie i wypadające włosy. W składzie: morszczyn, skrzyp, bambus, pokrzywa i lucerna - rośliny bogate w krzem i inne mikroelementy poprawiające odżywienie i wzmocnienie paznokci, skóry i włosów.

    Cena:22.00PLN
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook